Tanečná terapia pre páry

Tento kurz je určený pre manželské páry alebo páry, ktoré sú vo vzťahu už dlhší čas. Naučíte sa lepšie rozumieť jeden druhému a zlepšíte svoj vzťah nielen v tanci, ale aj v každodennom živote. Naša tanečná terapia vám pomôže osviežiť váš vzťah a pozrieť sa na seba novým spôsobom.

Čo vás na kurze čaká
✅ Urobíme si veľa cvičení, ktoré vás naučia rozumieť sa bez slov.
✅ Odbúrame bariéry.
✅ Naučíme sa tancovať na akúkoľvek hudbu.

Prečo “terapia”?
Kurz vám pomôže pozrieť sa na váš vzťah novým pohľadom, naladiť sa na svojho partnera, naučiť sa lepšie navzájom rozumieť, a to nielen v tanci, ale aj v každodennom živote. Nie je naším cieľom naučiť sa určité tance, v tomto kurze sa naučíme improvizovať a vytvoriť si vlastný jedinečný tanec. Tento kurz je zároveň tanečnou terapiou pre telo, ktorá vám pomôže zbaviť sa svalovej stuhnutosti a zmierniť stres.

Oblečenie.
Budete potrebovať pohodlné oblečenie, ktoré vás neobmedzuje v pohybe, pohodlné mäkké topánky alebo ponožky. Ak máte tanečné topánky s malým podpätkom, môžete ich použiť. Tancovať môžete aj naboso. Najdôležitejšie je, aby ste sa cítili pohodlne.

Kto sa môže do kurzu zapojiť?
Čakáme predovšetkým na páry, ale zapojiť sa môžu aj jednotlivci. Skúsenosti s tancom nie sú dôležité. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých tanečníkov. A to aj pre ľudí, ktorí nikdy predtým netancovali.